O jachcie

Janmor 33 jest jachtem budowanym przez JANUKOWICZ JACHT na bazie skorup wykonanych przez Janmor. Janmor 33 nie jest jachtem seryjnym. Jesteśmy w stanie zrealizować prawie wszystkie pomysły przyszłych użytkowników. Prace zawsze zaczynamy od wspólnego przemyślenia potrzeb klienta i optymalnego dopasowania do oczekiwań armatora. Mamy doświadczanie w montażu wszelkich instalacji. A do wykończenia wnętrza, w zależności od indywidualnych upodobań, możemy zastosować dowolny rodzaj drewna. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gdzie znajdują się nasze realizacje. Wszystkie powstały w ścisłej współpracy z armatorami i może staną się one inspiracją dla Państwa.

?????????

Pokład

Duży pokład dziobowy, daje możliwość komfortowego wypoczynku. Góruje nad nim przeszklona sterówka kształtem przypominające te na dzielnych, morskich kutrach. Wygodną komunikację między pokładem dziobowym a kokpitem umożliwiają szerokie półpokłady. Kokpit, również charakterystyczny dla jachtów pełnomorskich, zamknięty i bezpieczny.W wielu, przemyślanych, miejscach na pokładzie montujemy handrelingi. Solidny reling posadowiony jest na podniesionej zrębnicy, dzięki czemu jego górna krawędź przebiega na wysokości 80cm, a nie jak standardowo na wys. 65cm, zabezpiecza przed wypadnięciem.

?????????

Sterówka

Przede wszystkim bardzo jasna i przestronna. To nie tylko kolejne pomieszczenie ale drugi salon skupiający życie, miejsce do pracy oraz centrum dowodzenia „statkiem” z doskonałą widocznością i dostępem do elektroniki. Konstruktor, przewidując że nie zawsze pogoda gwarantuje dobre warunki, sprowadził wszystkie liny do sterówki dzięki temu, nawet jacht w wersji żaglowej możesz prowadzić w suchych warunkach. To doskonałe miejsce do schronienia przed deszczem i ostrym słońcem. Poza tym znajduje tu się duży stół oraz wygodna kanapa, która może być wygodnym łożem dla dwójki gości.

?????????

Mesa

Mesa, duża i przestronna. Podzielona na dwie części. Wzdłuż lewej burty zabudowa kambuza. Spora przestrzeń daje duże możliwości jeśli chodzi o aranżację funkcjonalnej kuchni. Kuchnia, piekarnik, zmywarka, lodówka, dostęp do wody pitnej.Po drugiej stronie wygodna część wypoczynkowa, która również może służyć wypoczynkowi dwóch osób.

?????????

Kabiny

Na jachcie znajdują się, dwie zamykane kabiny. W części rufowej i na dziobie. Obie przeznaczone dla wygody dwóch osób, z szafami oraz licznymi schowkami. Zaletą jest wysokość stania w obu tych kabinach i duża kubatura oraz pełnowymiarowe koje.

łazienka_350x240

Lazienka:

Usytułowana niemal w centralnej części jachtu, zaraz na przeciwko kabiny rufowej. Wykonana z modułu laminatowego, w pełni szczelna dlatego daje możliwość instalacji prysznica. Jasna i przestronna z wysokością stania. Funkcjonalna – nie ma problemu z montażem pralki i suszarki. Wzdłuż burty pojemna szafka a także za toaletą wygodne schowki na wszelkie niezbędne przybory toaletowe. 

?????????

Urządzenia:

-ster strumieniowy dziobowy / rufowy
-ogrzewanie
-lodówka / zamrażarka / kostkarka do lodu
-winda kotwicy
-kabestany elektryczne
-pompa do mycia pokładu
-maszt SELDEN z rolowanym grotem
-klimatyzacja
-odsalarka

elektronika_350x240

Elektronika:

-ploter z mapami
-autopilot
-echosonda
-wiatromierz
-AIS
-radar
-navtex
-UKF

Janmor 33 wnętrza

MAHOŃ / BEŻOWY

MAHOŃ / NIEBIESKI

BIAŁY / SZARY

DĄB / BRĄZOWY

Back to Top